Напівпрофесійний ламінатор А3 формату. Плівка до 250мкм. Швидкість 1500мм/хв. Холодне ламінування. Металевий корпус. 6 валів
Напівпрофесійнй ламінатор в металевому корпусі DA ECO-330PRO
Рекомендовано для великих об'ємів ламінування документів і паперової продукції в офісах, копіцентрах, типографіях, в пунктах надання послуг.
Ширина ламінування 330мм (формат SRA3). 6 валів (4 вали з внутрішнім нагрівом, 2 вали холодні).
Регулювання температури до 160 градусів. Швидкість регулюється до 1500мм/хв. Час нагріву 3 хвилини. Наявність реверсу. Ламінує плівками від 32 до 250мкм.
Цифровий дисплей, який показує температуру, умови роботи і сповіщення про несправності.
Режим ЕСО дозволяє ламінатору опускатися до 80 градусів через 30 хвилин без роботи, якщо ще 30 хвилин не працює, ламінатор автоматично вимкнеться.
Габарити 530х215х120мм. Вага 11 кг.
Особливості:
· Ламінування плівками до 250мкм.
· Фольгування.
· Швидкість до 1500мм/хв.
· Металевий корпус.
· Цифровий дисплей

| Основные | |
|---|---|
| Тип | Профессиональный |
| Температура нагрева | 160 град. |
| Формат | A3 |
| Вид | Пакетный ламинатор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Длина | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 530х215х120мм |
| Вес | 11 кг |
| Макс. толщина пленки | 125 мкм. |
| Формат ламинатора | A3 |
| Макс. скорость ламинирования | 1500 мм./мин. |
| Количество валов | 6 |
| Автоотключение | Есть |
- Цена: 23 330 ₴


